Özel Tekne Turu ile Keyif Dolu Zamanlara Hazırlanın

özel tekne turu bodrum

Bir yaz tatilinin en güzel özelliklerinden biri arkadaşlarınızla birlikte dilediğinizce keyifli vakit geçirebilmek ve bol bol yüzmektir. Bunu yapabilmenin çok basit bir yolu var: özel tekne turu. Bir diğer deyişle fast trip.

Özel tekne turuna dair detaylı bilgi almak ve BOGES’in sizlere sunduğu hizmetleri öğrenmek isterseniz Fast Trip sayfamızı mutlaka ziyaret etmelisiniz. Bu yazıda ise özel tekne turunda yaşayabileceğiniz harika deneyimlerden, keyif dolu anlardan bahsetmek istiyoruz.

Özel Tekne Turunun Özelliği Nedir?

Özel tekne turu, adından da anlaşılacağı gibi siz ve arkadaşlarınıza belirli bir süreliğine özel olarak ayrılmış tekne turlarıdır. Bu sayede diğer tekne turlarının aksine tanımadığınız kişilerle olmaz, eğlencenizi limitlemez, dilediğiniz gibi eğlenebilirsiniz. Sevdiğiniz insanlar sizinle birlikteyken zaten zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız ancak özel tekne turu ile yaşayacağınız bu farklı deneyim yıllar sonra dönüp hatırlayacağınız, yüzünüzde her zaman bir mutluluk belirtisi üretecek özel anlara dönüşecektir.

özel tekne turu özelliği

Özel tekne turlarında genellikle kişi sayısı teknenin büyüklüğüne göre maksimum 5 ve 10 arasında değişmektedir. Küçük bir ekiple farklı koyları gezer, doğanın ve manzaranın tadını çıkarırken aynı zamanda koylarda durduğunuzda denize girebilir, Bodrum’un tadını çıkarabilirsiniz.

Bunların yanı sıra sevdiklerinizle birlikte keyifli müzikler dinleyip dans edebilir, yanınızda getireceğiniz yiyecekleri afiyetle yiyebilir belki de içkilerinizi yudumlayabilirsiniz. Özel tekne turlarında hizmet sağlayıcıların koyduğu kurallara sadık kalarak her zaman için yaşayabileceğiniz en farklı deneyimleri yaşama fırsatı bulabilirsiniz.

Doğanın Sessizliğini Tercih Edebilirsiniz

Fast trip ya da bir diğer adıyla özel tekne turunun en önemli özelliklerinden biri de eğlencenin tadını çıkarabileceğiniz gibi aynı zamanda sessizliğin ve sakinliğin de keyfini sürebilirsiniz.

Çok daha küçük bir arkadaş grubuyla, belki ailenizle ya da sevgilinizle birlikte aynı zamanda sessiz bir yolculuğu da tercih edebilirsiniz. Böylece şehrin tüm keşmekeşinden, belki de dertlerinizden, işten ve yorgunluktan uzaklaşabilir, ruhunuzu dinleyebilirsiniz. Sırasıyla koyları geziyorken yalnızca denize girmenin değil içinde olduğumuz sonsuz mavinin de farkına varabilir, kendiniz doğa terapisi yapabilirsiniz.

fast trip özel tekne turu

Doğanın size anlatacağı çok şey var. Rüzgar sakince esecek ve rahatlamanızı sağlayacak, dalgalar bir müzik oluşturacak ve sizin için şarkılarını söyleyecek, ağaçlar yaratacakları mükemmel resim ile birlikte zihninizi aydınlatacak. Tüm bunlar olurken siz de bu harika çevrenin tadını sonuna kadar çıkaracak, doğanın bize sunduğu bu sanat festivaline tanık olacaksınız.

Bodrum Gezi Turları Hangi Rotada İlerler?

BOGES’e ait sürat teknesi ile Bitez Sahil veya Aktur İnceburun’dan çıkılarak, 2 saat sürecek Bağla, Akvaryum ve Çelebi koylarından birine hareket eder. Bu koylarda dilerseniz güneşlenir, dilerseniz denize girebilir ya da az önce bahsettiğimiz gibi kendinizi bir sanat festivalinin ortasında bulabilirsiniz.

Denizin keyfini çıkardığınız harika günleriniz olsun.