Banana, Ringo ve Mable

Denizin keyfini çıkarmak, arkadaşlarınızla eğlenmek ve harika anılar biriktirmek istiyorsanız Bodrum Bitez ve Bodrum Aktur İnceburun’da banana ringo mable sporlarını mutlaka denemelisiniz. Arkadaş grupları için yüksek seviye eğlence içeren bu aktivitelerde adrenalin de sizinle birlikte olacak. Bu birbirinden keyifli su sporları ile zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Koy etrafında  2 tur yaptırılarak tamamlanan bu atraksiyonlar, size uzun yıllar boyunca anlatacağınız anılar sunacak.

Bodrum Banana

Ringo, Banana ve Mable’yi Neden Denemelisiniz?


Eğlenceli ve heyecan dolu bir deneyim

Denizle iç içe olacaksınız

Arkadaşlarınızla birlikte yapabilirsiniz

Adrenalini hissedeceksiniz

Zamanın nasıl geçtiğini fark etmezsiniz

Banana Ringo Mable ile İlgili Sorular

Ringo minumum 2, maksimum 3 kişi ile yapılan su sporudur.
Banana minumum 3, maksimum 6 kişi ile yapılan su sporudur.
Mable minumum 2, maksimum 3 kişi ile yapılan su sporudur. Banana ringo mable arasından dilediğiniz seçerek arkadaşlarınızla keyifli anlar yaşayabilirsiniz.

Tahmin Ettiğinizden Daha Eğlenceli: Ringo Nedir?

Adından da anlaşılacağı üzere ringo, genellikle yuvarlak bir tasarıma sahip olan, bir bota iple bağlanmış ve yüksek süratle denizin üzerinde gitmenize yardımcı olan su sporu aracı. Üçlü olarak kullanılabilen ve ayrı ringolar üzerinde 3 arkadaşınız ile binebileceğiniz, yelekleri ile birlikte uçsuz mavide heyecan dolu dakikalar yaşadığı ringo’da düşmeden ne kadar durabileceksiniz? 😊

Eğlencenin Bir Diğer Versiyonu: Banana Nedir?

Muzun İngilizcesi olan banana kelimesi ve muzun kendisinden ilham alınarak yapılmış olan Banana, su sporları içinde en çok tercih edilenlerden bir tanesi. 5 kişiye kadar kişinin deniz üzerinde yüksek hızda kendini adeta bir roketle ateşlenmiş gibi hissettiği harika bir deneyim. Ancak bu kez tek fark denizin üzerinde olmanız olacak. Banana su sporu her yıl çok sayıda tatilcinin tercih ettiği, eğlencenin en üst seviyede olduğu mükemmel bir sporu. Peki bu sporu hemen denemeye ne dersiniz?

Denizseverlerin Tutkusu: Mable Nedir?

Ben konforuma biraz daha düşkünüm, yatarak da denizin üstünde eğlenmek istiyorum diyenler için heyecan dolu bir alternatif: mable. 3 kişiye kadar kişinin üzerine binebildiği ve hatta uzanabildiği mable, tatil su sporları arasında en çok tercih edilenlerden. İsterseniz sırt üstü yatın ve denizin kokusu ile rüzgarın hızına kendinizi bırakın isterseniz de dizlerinizin üzerinde durun ve dalgalarla savaşın.

Bodrum’da banana, ring ya da mable yapmak isterseniz arkadaşlarınızı yanınıza almayı sakın unutmayın çünkü onlarla çok daha keyifli bir yolculuğa çıkacaksınız. Günün sonunda denizin tuzu, güneşin sıcaklığı ve rüzgarın mükemmel sakinleştiriciliği ile mutlaka yapılması gerekenler listenizden pek çok kalemi silmiş olacaksınız.

Bodrum Banana fiyatları ya da Bodrum Su Sporları Ringo fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilmek için her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu deniz eğlence araçları içinde size en uygun olanı seçip hemen yazın tadını çıkarmak istiyorsanız harekete geçin.