Fast Trip – Özel Tekne Turu

Sevdiklerinizle birlikte maviliklerin üzerinde keyif, sohbet ve huzur dolu saatler geçirmek istiyor, mutluluğa demir atmanın yolunu arıyorsanız fast trip tam size göre. BOGES’e ait sürat teknesi ile doğanın tadını çıkaracağınız, koyları gezeceğiniz ve dilediğiniz zaman denize girebileceğiniz bu harika deneyim için yaz ayları mükemmel bir dönem olacak. Kendinizi iyi hissederken tüm düşüncelerinizin kıyıda kaldığına tanık olacaksınız.

Bodrum Tekne Turu

Özel Tekne Turu Neden Yapmalısınız?


Denize girebilirsiniz

Arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirebilirsiniz

Doğayla buluşabilirsiniz

Kendinizi dinlersiniz

Mutluluk dolarsınız

Özel Tekne Turu ile İlgili Sorular

Tekne turuna maksimum 4 arkadaşınızla çıkabilirsiniz. Kaptanımız tur süresince sorularınız hakkında size bilgi verecektir.
Tüm gün istediğiniz herhangi bir saatte ancak en geç 1 gün öncesinden rezervasyon yapılması şarttır. Havanın durumuna göre 1.5 saat yada 2 saat sürebilir.
Bodrum’un en güzel koylarından olan Bağla, Akvaryum ve Çelebi adasında denize girebilirsiniz. Hangi koyda denize girmek istediğinizi kaptan ile konuşarak önceden iletebilirsiniz. Hava durumuna göre kaptanımız size en uygun öneriyi sunacaktır.

Fast Trip – Özel Tekne Turu Nasıl Yapılır?

Bodrum gezi turları daha önce de bahsettiğimiz gibi sürat tekneleri ile yapılır. Kıyıdan ayrıldıktan sonra hızlı bir şekilde koylara ulaşılmaya başlanır. Koyları gezerken Bodrum’un mükemmel manzarasında kendinize harika bir anı inşa edersiniz. Ardından ikinci ve üçüncü koya geçilir. Böylece birden fazla koyda denize girme fırsatını olur. Bodrum tekne turu koyları ve olağanüstü bir denizi sizlerle buluşturmak için hazırlanmıştır.

Fast Trip – Özel Tekne Turu Nerede Yapılır?

Özel tekne turu yapmak istiyorsanız BOGES’e ait sürat tekneleri ile 2 saat süresince maksimum 6 kişi ile birlikte Bodrum’da yapılır. Çıkış noktası Bodrum Bitez ve Bodrum Aktur olan fast trip, Bodrum tekne turu denildiğinde ilk akla gelen yerlerdendir. Bodrum’un en güzel koylarından olan Bağla, Akvaryum ve Çelebi adasında denize girebilir, güneşlenebilir ya da yalnızca doğayı bile dinleyebilirsiniz. Hangi koyda denize girmek istediğinizi kaptan ile konuşarak önceden iletebilirsiniz. Hava durumuna göre kaptanımız size en uygun öneriyi sunacaktır.

Fast Trip – Özel Tekne Turu Nedir?

Özel tekne turu, sürat tekneleri ile deniz üzerinde yapılan gezilere denir. Yanınıza dilerseniz yiyecek ve içecek alabileceğiniz, teknede yer alan buzdolabını kullanabileceğiniz, tamamen size özel bir gezi yaşayabileceğiniz bu etkinlik size hak ettiğiniz keyifli anları ve çok daha fazlasını sunacak. Tekne turları bahar aylarının ve yazın en güzel aktivitelerinden birisi olarak gönlünüze taht kuracak.

Özel tekne turunun bir diğer pozitif özelliği ise gerçek anlamda özel olduğunuzu hissetmeniz, kimsenin sizi rahatsız etmeden zaman geçirebilmeniz ve kalabalıktan uzakta olma hissini sonuna kadar yaşayabilmenizdir.

Bodrum Bitez tekne turu fiyatları, Ortakent tekne turu ya da Bitez tekne turu hakkında detaylı bilgi alabilmek için her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.