Bodrum Çocuk Aktivite Merkezi – BOGES

Tatiliniz için seçtiğiniz destinasyon eğer Bodrum’sa size harika bir müjdemiz var. Bodrum çocuk aktivite merkezi içinde aradığınız her şey BOGES’te var. Bodrum’da çocukla gezmeye çıkmak artık çok daha kolay ve keyifli bir hal alacak. Onlar eğlenecek, siz mutlu olacaksınız ve herkes günün sonunda evlerine oldukça keyifli bir şekilde dönecek. Peki BOGES’te sizleri ve çocuklarınızı neler bekliyor? Gelin hep birlikte kontrol edelim.

Çocuklarla tatil yapmak pek çok ebeveyn için adeta kötü bir deneyim gibi görülür. Ancak aslında çocuklarla tatil yapmak eğer onları nasıl eğlendirebileceğinizi bilirseniz dünyanın en keyifli atraksiyonlarından biridir. Çünkü onların mükemmel ve durmak bilmez enerjileri size geçerken siz de onların mutluluğu ile daha da mutlu hale gelirsiniz.

BOGES Deniz Oyunları

Rekabet, kazanma, ödüllendirilme ve keyif bir araya geliyor. BOGES’in survivor deniz oyunları sayesinde çocuklarınız zamanın nasıl geçtiğini anlamayacak, o sırada sizler de çocuklarınızın dostlukla yarıştıklarını, mutlu olduklarını ve enerji dolduklarını göreceksiniz.

Özellikle çocuklar için olmazsa olmaz şeylerden biri olan spor şimdi arkadaşlık ve rekabetle de bir araya geliyor. Ancak bu parkurların yalnızca çocuklara özel olduğunu düşünmeyin. Çocuklar ebeveynleri ve aileleri ile birlikte de yarışabiliyor. Özel olarak kurulmuş deniz parkurlarında Bitez’in harika deniziyle zaman geçirebilecek, şişme oyun parkuları ile zarar görmeden oynayabileceksiniz.

7 yaş ve üzeri herkesin katılabileceği bu oyunlarda çocuklarınız aynı zamanda takım ruhunu da öğrenecek, ailecek eğlenmenin nasıl bir duygu olduğunu fark edecek ve rekabet duygusunun en eğlenceli halini tadacaklar.

Bodrum Çocuk Aktivite Oyunları

Pekala yalnızca deniz üzerinde mi bir yarıştan bahsedebiliriz? Tabii ki hayır. BOGES’in yine denizin kenarında karada kurmuş olduğu Survivor kara oyunları sayesinde eğer çocuklarınız ve sizler denizde çok yorulursanız karada devam edebilirsiniz. Ya da bazı günler denizde bazı günler karada rekabetin tadını çıkarabilirsiniz.

12 yaş altı çocuklar içinse BOGES’in sunmuş olduğu şişme deniz oyunlarını mutlaka çocuklarınıza denetmelisiniz. Onların en iyi şekilde oynayabilmesi için hazırlanmış şişme deniz oyun modülleriyle birlikte çocuklar denizden çıkmak dahi istemeyecek ve eğlenceli dolu dakikalar yaşayacaklar. Çocuklarının yanında onlara refakat eden aile bireyleri de eminiz ki bu oyunun bir parçası olmak isteyecekler.

Becerilerini Geliştirebilecekleri Yaz Kampları

Çocuklar için en ideal öğrenme alanlarından biri de kamplardır. Kendi yaş grubundaki arkadaşları ile birlikte keyifli vakit geçirirken eğitmenlerin onlara öğrettiği her şeyi tekrarlayarak önemli bilgiler edinen, gelecekte sorun çözebilmelerine ve farklı düşünebilmelerine yardımcı olabilecek bu kamplar da ikiye ayrılıyor. Bunlardan ilki 10:00 – 17:00 saatleri arasında BOGES eğitmenleri ile birlikte gün boyu teorik eğitim ve pratik eğitimlerin olduğu yaz kampı. Burada en temel amaç çocukların kendi işlerini halledebilen, sorunları çözebilen ve yenilikler yaratabilen çocuklar olmasına destek olabilmek.

Diğer taraftan spor ve macera ruhu daha baskın gelen çocuklar içinse su sporları kampı mevcut. Farklı su sporlarında uzmanlaşmalarına destek olabilecek şekilde BOGES tarafından gerçekleştirilen su sporları kamplarında hem çocuklarınız hem de çocuklarınızın arkadaşları mükemmel zamanlar geçirecekler.

Eğlenerek öğrenecekleri, öğrendiklerini ise neredeyse ömür boyu unutmayacakları bu deneyimi onlarla paylaşmaya ne dersiniz? Çünkü onlar hazırlar, hissedebiliyoruz!

Her zaman söylediğimiz gibi denizin keyfini çıkardığınız harika günleriniz olsun.