Fishing Trip – Balık Tutma Turu

Deniz üzerinde sessiz sakin bir deneyime hazır mısınız? Doğayı, denizi ve ruhunuzu dinleyebileceğiniz, yepyeni bir hobi edinebileceğiniz ya da var olan hobinizi daha keyifli hale getirebileceğiniz bir deneyim var önünüzde. Fishing trip ya da Türkçesi ile balık tutma turu, doğa ile yeni bir bağ kurabileceğiniz, farklı bir hobi olarak karşınızda. Maksimum 4 kişi ve sürat teknesi ile yola çıkacağınız, ikramlarla birlikte Bodrum sularında kendinizi yenilenmiş hissedeceksiniz.

Bodrum Fishing Trip

Neden Denemelisiniz?


Meditasyon olur, size huzur verir

Hoş sohbetler yaşarsınız

Kolayca öğrenirsiniz

Yeni bir hobi edinirsiniz

Doğayı keşfedersiniz

Fishing Trip ile İlgili Sorular

Balık turuna maksimum 4 arkadaşınızla çıkabilirsiniz. Kaptanımız tur süresince sorularınız hakkında size bilgi verecektir.
Balık turu için en uygun saatler sabah 07:00 - 09:00 ve akşamüstü 17:00 - 19:00 saatleri arasıdır.
Bodrum Çelebi Adası'nda sürekli balık tutmaya gittiğimiz lokasyon vardır. Bu noktada balıklara düzenli yem atılmaktadır. Bu nedenle büyük çoğunlukla balık tutabilirsiniz 🙂
Katılımcılarımız kendine ait malzemeleri getirebilir veya malzemeler Boges tarafından sağlanabilir.

Balık Tutma Turu – Fishing Trip Nedir?

Balık tutma turu yani fishing trip sürat motoru ile denize açılarak olta yardımı ile denizin nimetleriyle buluşmanın bir yolu. Eğitmenler eşliğinde gerçekleşen balık turları Boges’a ait teknelerde gerçekleşiyor. Hoş sohbet ve keyifli balık tutma deneyiminin yanı sıra balık tutma taktiklerinin de sunulduğu bu turda 2 saat boyunca yıllar boyunca anlatabileceğiniz anlar yaşayacaksınız.

Balık Tutma Turu – Fishing Trip Nerede Yapılır?

Bodrum balık tutma turu denildiğinde ilk akla gelen destinasyonlardan. Çünkü mavinin eşsiz genişliğinde kendinize bu deneyimi sunmak için Bodrum balık avına katılabilirsiniz. Tekne çıkış noktaları Bitez ve Aktur’dur. Tekne yola çıktıktan sonra Çelebi Adası’nda demirler. 07:00 – 09:00 ya da 17:00 – 19:00 saatleri arasında oltanızla denizin derinliklerinden çipura, kofana, kalamar gibi deniz canlılarını yakalayabilirsiniz.

Balık Nasıl Tutulur?

Balık tutmak bir eğitmen eşliğinde oldukça kolaydır. Çünkü taktikleri eğitmeninizden alabilir, doğru yemi, doğru zamanı ondan öğrenebilirsiniz. Daha sonrasında öğrendiklerinizi hızlıca uygulayabilirsiniz. Eğer oltanız varsa kendi oltanızla birlikte balık tutma turuna katılabilir eğer oltanız yoksa sizlere sunduğumuz olta ve yemleri kullanabilirsiniz. Tüm yıl boyunca dilediğiniz zaman balık tutmaya çıkabilir, ikramlarımızla birlikte doğadan daha keyif alabilirsiniz.

Balık tutarken seçtiğiniz yem, olta ve misinanın tutmak istediğiniz balığa uygun olması gerekir. Bu sayede balık tutmanın keyfini çok daha kolay bir şekilde çıkarabilirsiniz. Tuttuğunuz balıklarla tekneden ayrılırken mutlu olacağınızdan eminiz.

Muğla balık avı turları ya da Bodrum balık gezi turları hakkında detaylı bilgi alabilmek için her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.